Członkowie

Piotr Zabłudowski – Prezes

W kręgu zainteresowań leżą szeroko pojęte rynki finansowe, zarządzanie aktywami i inwestycje. Pracował w Instytucie Badań nad Gospodarką Rynkową, obecnie przygotowuje się do egzaminu na licencję Maklera Papierów Wartościowych. W wolnych chwilach oddaje się pasji fotografowanie przyrody.

Marta Turzeniecka – Wiceprezes

Ceni sobie dokładność i punktualność. Lubi wszystko mieć dopięte na ostatni guzik. Dobrze dogaduje się z ludźmi, dlatego też praca w grupie nie jest dla niej problemem. W kręgu jej zainteresowań znajduje się Ekonometria oraz Analiza Ekonomiczna. W wolnych chwilach uwielbia gotować oraz czytać książki, a w szczególności kryminały Szwedzkie.

Piotr Patyna – Wiceprezes

 

Ewelina Ziółek – Specjalistka ds. IT

 

Byli członkowie Koła Naukowego Econometrics:

Adam Krajewski – Prezes

W kręgu jego zainteresowań leżą technologie informatyczne oraz media społecznościowe, a także finanse, bankowość i rynki finansowe. Specjalista w pozycjonowaniu stron www, realizuje również projekty graficzne, zarządza systemami CMS (między innymi tym, na którym własnie się znajdujesz). W przyszłości chciałby zostać maklerem papierów wartościowych. Autor bloga adamkrajewski.pl.

Alicja Sobieraj – Doradca i współzalożyciel

Alicja kocha się uczyć, nie stoi w miejscu, ale wciąż stara się rozwijać. Chociaż przyznaje, że ma skłonności do pracoholizmu, to udaje jej się odnaleźć równowagę. Odnajduje ją pielęgnowaniu duchowej sfery życia, sporcie i podróżowaniu.
Firmy i instytucje, w których pracowała: UG, GPEC, ENERGA SA, OSTC Zainteresowania: Inwestycje, Employer Branding, Energetyka (odnawialne źródła energii), Ekonometria, Socjologia.

Robert Zabłudowski – Wiceprezes i współzałożyciel

Zainteresowania: Szeroko pojęte zagadnienia Bankowości Inwestycyjnej, Zarządzania Aktywami, Rynkami Finansowymi oraz Zarządzania Zespołem w tym Działalność społeczna dla szerzenia edukacji z zagadnień Rynków Kapitałowych i Inwestycji.
Związany Międzyinnymi z CFA Institiute, Giełdą Papierów Wartościowych w Warszawie oraz Instytutem Badań nad Gospodarka Rynkową.

Aldona Kozakiewicz – Wiceprezes

Na pierwszym miejscu stawia obowiązki, na drugim przyjemności. Od lat bliskie jest jej motto życiowe: „Umysł jest jak spadochron - pracuje, kiedy jest otwarty” - Frank Zappa. Wierzy że wszystko ma jakiś sens, więc angażuje się na 100% w każdą wykonywaną czynność. Czas wolny poświęca grafice komputerowej i bieganiu.
Zainteresowania: Biznes i finanse, Ekonometria, Analiza ekonomiczna, Handel zagraniczny, Grafika komputerowa i montaż filmów, Dietetyka.

Agnieszka Patrzek – Specjalista ds. marketingu

Lubi gdy w jej życiu dużo się dzieje dlatego też często bierze udział w różnych wydarzeniach odbywających się na uczelni. Ciągły rozwój i dążenie do wyznaczonych celów są bardzo ważne jednak najbardziej liczą się dla niej ludzie.
Zainteresowania naukowe: analiza portfelowa, ekonometria, finanse, arbitraż cenowy, analiza techniczna, informatyka, innowacje technologiczne. Zainteresowania pozostałe/ hobby: muzyka (kompozycja, gra na pianinie); udział w wydarzeniach kulturalnych, muzycznych; fotografia; obróbka zdjęć; programy komputerowe.

Martyna Zmuda Trzebiatowska – Sekretarz

Ciągle goni za marzeniami i choć czasem nie wszystko układa się po jej myśli, nadal dąży do wyznaczanych sobie celów. Wierzy, że ciężka praca nad sobą i swoimi umiejętnościami zawodowymi pomoże jej zdobyć pracę marzeń. Do jej zainteresowań należą finanse behawioralne, analiza techniczna, biznes. W przyszłości chciałaby zdobyć licencję doradcy inwestycyjnego. W wolnym czasie stawia na bieganie, mając nadzieję, ze kiedyś uda jej się ukończyć maraton.

Konrad Mrozewski – Specjalista ds. analiz

Jest bardzo skupiony na tym co robi i zorientowany na cel. Niezmiennie, co roku jego wyniki plasują go wśród 5% najlepszych studentów. Jego zaangażowanie w naukę oraz chęć rozwoju sprawiły, że w młodym wieku zdążył zgromadzić już cenne doświadczenie zawodowe w takich firmach jak: SKOK Wspólnota, PKO Bank Polski oraz BZ WBK. Nie działa jednotorowo, ma otwarty umysł i szuka nowych, lepszych rozwiązań w dziedzinie analityki finansowej i ekonometrii. Poza zainteresowaniami zawodowymi poznaje sztukę kulinarną oraz hobbystycznie uprawia snowboard.

Daniel Heliosz – Specialista ds. analiz

Głównymi zainteresowaniami są rynki finansowe, którymi finansuje sobie studia. Studiuje Informatykę i Ekonometrię spec. Analitykę Gospodarczą na Uniwersytecie Gdańskim. Ukończył również Prawo Niemieckie i Europejskie na Uniwersytecie w Kolonii (Niemcy) by dodatkowo zdobyć wiedzę na temat prawa finansowego/bankowego. Jego dodatkowymi zainteresowanimi są muzyka i filmy, języki obce oraz tenis stołowy. Jest również członkiem SATRF oraz KNI, jak i autorem bloga: at-trader.blogspot.com.