Koło Naukowe Public Relations

knprKoło Naukowe Public Relations UG powstało w 2006 roku na gruzach Centrum Promocji Wydziału Ekonomicznego UG. Skupia studentów zainteresowanych tematyką marketingu i public relations, ale swoje miejsce znajdą tam wszyscy, którzy pragną aktywnie spędzić czas na studiach.

Do naszych największych osiągnięć należy nakręcanie w 2011 r. Lipduba Uniwersytetu Gdańskiego, który ma do tej pory prawie 100 000 wyświetleń na Youtube. Był to jeden z największych projektów studenckich zorganizowanych w historii Uniwersytetu Gdańskiego. Wzięło w nim udział ponad 300 osób.

Oprócz tego głównymi projektami KNPR jest coroczna świąteczna akcja charytatywna (w 2013 r. zebraliśmy rekordową paczkę o wartości 5000 PLN), Mosty Ekonomiczne (coroczny zjazd studentów uczelni i wydziałów ekonomicznych z całej Polski) oraz cykl szkoleń z praktykami „PRosto na szczyt!”.

W trakcie ponad 8 lat działalności nawiązaliśmy kontakty z wieloma firmami (Google, Blue Media, Getin Noble Bank) i instytucjami (UM Gdańska, UM Gdyni, Instytut Kultury Miejskiej). Współpracujemy także z mediami lokalnymi i mediami studenckimi.

Strona www: www.knpr.pl
Facebook: www.facebook.com/KNPR.UG