Energa

energaEnerga to lider wśród polskich firm sektora energetycznego pod względem korzystania z odnawialnych źródeł energii. Firma zajmuje się dystrybucją, wytwarzaniem oraz sprzedażą energii elektrycznej, dbając jednocześnie o zrównoważony rozwój. Jej obszar dystrybucji obejmuje ¼ powierzchni kraju. W roku 2013 spółka osiągnęła 11,4 mld zł przychodu. Przedsiębiorstwo postępuje zgodnie ze swoją misją  -  „poprawiamy komfort życia i pracy naszych klientów”.

WYZWALAMY ENERGIĘ                             

Koło Naukowe Econometrics dołącza do programu "Wyzwalamy Energię"

Program Wyzwalamy Energię powstał z myślą o studentach i absolwentach uczelni wyższych, którzy wiążą swoją przyszłość zawodową z branżą energetyczną. Celem programu jest przybliżenie uczestnikom możliwości rozwoju w branży zarówno w obszarach technicznych, jak i biznesowych, a także przekazywanie wiedzy na temat Odnawialnych Źródeł Energii i Smart grid.

Adresatami programu są studenci Politechniki Gdańskiej oraz Uniwersytetu Gdańskiego. Poprzez szereg działań edukacyjnych, takich jak warsztaty czy spotkania ze specjalistami, studenci mają okazję pogłębić swoją wiedzę oraz nabyć nowe umiejętności i kompetencje, zwiększając tym samym swoje szanse na rynku pracy. Jest to również okazja do poznania potrzeb i wymagań pracodawcy w trakcie organizowanych w programie dni kariery czy dzięki wycieczkom do obiektów firmy.

image001Motywem przewodnim Programu – ujętym w podtytule projektu poprzez motto „Przyszłość wymaga energii” –  są Odnawialne Źródła Energii i Smart Grid.

Program realizowany jest przez firmę ENERGA S.A. wraz ze spółkami partnerskimi: ENERGA Obrót i ENERGA Sprzedaż i Marketing, we współpracy z przedsiębiorstwami: W-TECH Sylwester Wróblewski i Led electronics.

Więcej informacji na temat programu można znaleźć na stronie www.wyzwalamyenergie.pl oraz www.facebook.com/WyzwalamyEnergie

Wyzwalamy_energie_2013

10155267_1442035079368323_1113636834734742077_n