Akademia

Zainwestuj w Akademię EFC!

Akademia EFC

Gdańska Akademia Bankowa we współpracy z Giełdą Papierów Wartościowych w Warszawie organizuje  konkurs „Zainwestuj w Akademię EFC”. Koło Naukowe Econometrics postanowiło włączyć się w promocję prestiżowej inicjatywy, jaką niewątpliwie jest „Akademia EFC”. Wydarzenie skierowane jest do ludzi młodych – studentów oraz absolwentów, którzy nie ukończyli 30 roku życia.

Na czym polega Konkurs? Każdy, kto zarejestruje się na platformie GPWtr@der otrzyma do dyspozycji wirtualne 50 000 zł. Są to środki, którymi uczestnik będzie mógł dokonywać inwestycji, których przedmiotem mogą być wyłącznie akcje wchodzące w skład indeksu WIG 30. Innymi słowy każdy z biorących udział w Konkursie może wziąć udział w grze giełdowej ryzykując jedynie stratę wirtualnych środków. Uczestnicy gry opierają się na danych rynkowych, dzięki czemu mogą poczuć się jak prawdziwi maklerzy giełdowi!

Jeśli myślisz o zainwestowaniu na giełdzie to dla Ciebie świetna okazja do treningu! Sprawdź, czy podejmiesz słuszne decyzje! A może wygrasz dzięki intuicji? Zapisz się już dziś i sprawdź.

Co zyskasz? Poza sprawdzeniem swoich umiejętności i zdobyciem nowych doświadczeń do wygrania niezwykle atrakcyjne nagrody. Pięć najlepszych osób wygra status członka Akademii EFC, prestiżowej inicjatywy, której mecenasem jest Bank Zachodni WBK. Członkostwo w Akademii to przede wszystkim możliwość uczestnictwa w debatach, spotkaniu Akademii EFC i wszelkich pozostałych wydarzeniach IV Europejskiego Kongresu Finansowego, który odbędzie się w Sopocie w terminie 23-25 czerwca 2014 r. Akademia umożliwia skorzystanie z noclegu w Hotelu Bursztyn/Flaming w Sopocie w trakcie Kongresu. Członkowie mogą wziąć udział w debatach i warsztatach w ramach Akademii EFC, gdzie do wygrania będą staże u Współorganizatorów i Partnerów IV Europejskiego Kongresu Finansowego. Poza tym wszyscy członkowie otrzymują możliwość rejestracji na stronie internetowej dedykowanej członkom Akademii.

Nie zwlekaj! Jeszcze dziś zarejestruj się i włącz się do gry! Zwiększysz swoje szanse na wygraną!

Jeśli się zdecydowałeś zgłoś zarejestruj się tutaj http://www.gpwtrader.pl/

A następnie kliknij w poniższy link

http://www.gpwtrader.pl/?task=account&target=join&token=JIzy4O8ZuTzzNiwK9pNhZW6F1f6TiZ

Jeśli chcesz być na bieżąco zapisz się też na wydarzenie na Facebooku:

https://www.facebook.com/events/1458408167729701/

Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Posted in Bez kategorii and tagged , , , , , , , , , .